UK - Butterflies LTD non profit organisation               REGISTERED AT UK Register of Learning Providers                                                                                   

Registration number of Learning Providers in the UK (UKPRN) is 10066595 

Because Every Person Matters... 

Nasza organizacja i nasz zespół

Fundacja UK – Butterflies LTD zrzesza osoby, które cechuje pasja, chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, potrzeba wsparcia oraz działania w celu niesienia pomocy innym. Kompatybilność zespołu daje możliwości fundacji na przygotowania kompleksowego projektu, który zarówno na etapie planowania, jak i samej realizacji będzie cechowała efektywność i skuteczność działania. Zaangażowanie lokalne brytyjskich ekspertów to również atut organizacji, które skuteczniej może dotrzeć do wybranej grupy docelowej, zna problemy grupy oraz może zaproponować środki i narzędzia realnie potrzebne wybranym osobom. Doświadczenie w realizacji podobnych działań pozwala zespołowi fundacji planować kolejne przedsięwzięcia. 

Celem naszej organizacji jest uruchomienie Centrum Wsparcie Rodziny (CWR). Głównym celem CWR będzie udzielanie pomocy polskim obywatelom przebywającym w UK, mieszkających na terenie obszaru konsularnego Manchester (North-West) w obszarze, który jest niezagospodarowany i powołując się na badania przez nas przeprowadzone stanowi obszar, w którym Polacy nie mają wiedzy ani dostępu do informacji. 

Jest to przede wszystkim : brak znajomości zasad brytyjskiego systemu opieki społecznej, szczególnie w sprawach rodzinnych, co przekłada się na nieufność i niechęć Polaków do kontaktów ze służbami socjalnymi w sytuacji zagrożeniu dobra lub bezpieczeństwa, np. dziecka. 
 

Agata Delsaint – manager fundacji UK-Butteflies LTD. Zarządza organizacją, planując działania i przedsięwzięcia. Prowadzi także zajęcia.

Uważa, iż gospodarowanie czasem jest bardzo cenną umiejętnością. Nie można bowiem być „dobrym” dla wszystkich podopiecznych, zaniedbując własną rodzinę albo nawet sąsiadów. Ukończyła szereg kursów pozwalających jej wykonywać swoją pracę zgodnie z najwyższymi standardami. 

Jest osobą asertywną, żyjącą w zgodzie ze sobą i ze swoimi przekonaniami. Nie boi się wyznaczać granic i prezentować argumentów. Jej zdrowe podejście do rzeczywistości sprawia, że współpraca z nią układa się znakomicie. 

Prowadzi polskie grupy, współpracując przede wszystkim z mamami i dziećmi. Organizatorka zajęć tanecznych dla dzieci oraz zajęć artystycznych. Jej pozytywna osobowość i umiejętność słuchania powoduje, iż ludzie łączą się ze sobą, myślą pozytywnie i są milsi. Agata pracuje także jako asystent nauczyciela języka angielskiego jako drugiego języka w polskiej grupie. Z Agatą zawsze dobra zabawa jest gwarantowana. Ludzie ją kochają . 

Prywatnie mama Mii. Jest pełna pomysłów i sił do działania.
Aktywne słuchanie i pomoc drugiemu człowiekowi to jej dewiza. 
Posiada DBS oraz Child and Adult protection certificate. Stale podnosi swoje kompetencje.
Anna Elias - pracuje z dziećmi i dorosłymi. Uważa, iż bycie wolontariuszem to nie tylko odpowiedzialność. To przede wszystkim ogromna satysfakcja z pomocy drugiemu człowiekowi, który potrzebuje naszej pomocy. Najlepsza zapłata za prace jest uśmiech i ciepłe słowo od osoby, która uzyskała pomoc – to właśnie Ania. Uważa, iż wolontariat może oddziaływać modyfikująco na osobowość wolontariusza. Jej motto to : dużo optymizmu i chęci do działania, motywacja do niesienia pomocy potrzebującym, umiejętność wygospodarowania wolnej chwili.

Posiada DBS oraz Child and Adult protection certificate.
Prywatnie mama Patryka. 
Robi przepyszne i przepiękne torty :)
Emilia Tymińska - właściciel studia fotograficznego Tyminska Photography. Robi to, co ją fascynuje. Zdjęcia to dla niej reportaż, w którym stara się uchwycić emocje, gesty, piękno ludzi i miejsc. Fotografia to dla niej - szczegóły, które składają się na wyjątkowość chwili. Dużo satysfakcji zawodowej dają jej zdjęcia dzieci, które wykonuje najczęściej podczas sesji studyjnych organizowanych u siebie w studio bądź u klienta. Uważa, iż dzieci mają w sobie naturalne piękno, ale często potrzeba odpowiedniego podejścia aby uwiecznić ich spontaniczność i charakter.

Ponieważ fotografia ją pasjonuje, stara się ciągle rozwijać swoje umiejętności i warsztat pracy. Mieszka i pracuje w Bradford. 

Dzięki jej niesamowitemu podejściu do dzieci, bezustannemu zadowoleniu z życia, jest ona wspaniałym organizatorem warsztatów dla dzieci i prowadzącą zajęcia. Współpracuje z dziećmi i mamami, organizując różne zajęcia dla Polonii. 


Prywatnie mama Olusia i Polci. Jest pełna pomysłów i sił do działania.
Aktywne słuchanie i pomoc drugiemu człowiekowi to jej dewiza. 
Posiada DBS oraz Child and Adult protection certificate. Stale podnosi swoje kompetencje.